Sincan Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Sincan Masaüstü Bilisayar Tamiri
Tuna Bilgisayar, Bilgisayar Service, Computer Tamiri, Masaüstü Bilgisayar Tamiri ve onarımı konusunda bilişim sektöründe faaliyet gösteren, bugüne dek bir çok kurumsal veya bireysel kullanıcılara çözüm ortağı olmuş, müşteri odaklı çalışan bir firmadır.
Teknik servisimizde garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka ve model Bilgisayar tamiri yapılmaktadır. Buna ek olarak Bilgisayar’larınızda oluşabilecek tüm yazılımsal sorunlarda’da destek vermektedir.
Bilgisayar teknik servisi konularında uzman teknik ekibimiz sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için arızalı Bilgisayarlarınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir. Ücretsiz bilgisayar arıza tespiti yapılmakta ve müşteri onayı alındıktan hemen sonra Bilgisayar onarımına geçilmektedir. Bilgisayar servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.
Sincan masaüstü bilgisayar tamiri ve yedek parçası konusunda tam donanımlı olan firmamız profesyonel ekibi ile sizlere 7 / 24 hizmet vermektedir. Tüm sorunlarınız için 0(312) 271 26 27 numaralı telefonumuzdan bizleri arayabilirsiniz.Siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar değerli olduğunun farkında olarak bilgisayar teknik servis hizmet anlayışımızı hız, kalite, garanti ve satış sonrasıda anında destek alabilceğiniz işinde tecrübeli personelimizle birebir iletişim desteği sağlamaktayız.
masaüstü bilgisayar tamiri, sincan masaüstü bilgisayar tamiri