Sincan Harddisk Tamiri

Arızalı çalışmayan harddisklerden veri kurtarma hizmeti veriyoruz. Harddisklerde sık olarak karşılaştığımız sorunlar kafa vurma, yüksek voltaj elektriksel akım, disk kart arızası, sıvı teması, raw formatına dönüşme gibi problemler sık yaşanmaktadır.
Sincan Harddisk Tamiri olarak farkındayız ki dijital ortamda en çok karşılaşılan sorunlardan bir tanesi veri kaybı yaşanmasıdır. Veri kaybı genelde yanlışlıkla biçimlendirilerek, silinerek yada bilgisayarın veya harici bir diskin yere düşme, okuyucu kafanın yıpranmadan dolayı verimsiz çalışması, disk içinde dönen motor arızası veya hard disk kartından kaynaklanmaktadır. Acil veri kurtarma olarak yapmış olduğumuz yeni cihaz yatırımları sayesinde %95 oranında veri kurtarma başarısı yakalamış bulunmaktayız.
Genel olarak silinen dosyaların ve fotoğrafların geri getirilmesi kurtarılması. Taşınabilir harici disk lerde düşme, ezilme gibi fiziksel sorunları onarıp tamir ederek verilerin kurtarılması konusunda hizmet vermekteyiz. Gelişen teknoloji sayesinde disk yapılarında değişiklikler olmuştur örnek olarak ssd disklerin yapısı normal disklere göre farklıdır. Bu diskler arızalandığı zaman veri kurtarma işlemi farklı olarak yapılmaktadır. SSD disk için veri kurtarma hizmeti veriyoruz.
Ayrıca notebook bilgisayarlar taşınabilir olduğundan sarsılma ve düşmeden dolayı disk fiziksel hasar alabilmektedir. Harddisk Tamiri müşterilerimizin tabir ettiği tık tık sesi bip sesi veya sürtünme sesi gelmektedir. Tozsuz özel laboratuvar ortamında disk sorunlarını tespit ederek yüksek başarı oranı ile verilerinizi kurtarıyoruz.
harddisk tamiri, sincan harddisk tamiri, ankara harddisk tamiri