Sincan Notebook Tamiri

Sincan Notebook Tamiri
Tamir edilebilecek arızaların, bilinçsiz ve işin uzmanı olmayan teknik servislerdeki, müdehaleler sonucu, bir daha onarım olmayacak hale geldiğine, yada on liralık masrafın yüzlerce liraya mâl olduğuna defalarca şahit olduk, “Her işin bir uzmanı olur” sözünü kanıtlamak için, Sizi sincan notebook tamiri uzmanı olan Tuna Bilgisayar Tamir Ofisi ile tanışmaya, davet ediyoruz..
Acer, Lenovo, Dell, Toshiba, Asus, Casper ve markası ne olursa olsun tüm marka notebook’larınızın ekran değişimi, anakart onarımı, fan bakımı, klavye değişimi gibi işlemleri TSE yetkili servisimizde yaptırabilirsiniz. Sincan Notebook Tamir Merkezi faaliyeti geçtiği günden bu yana ilk tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Sincan notebook tamirinde 8 ay garanti veren tek firmadır. Anakart değişimlerine de 8 ay garanti vermektedir. Firmamızda bulunan BGA cihazı ile tüm notebook ve laptopların anakartarının üzerinde bulunan kuzey, güney, ekran chip leri rework yapabilmektedir. Bios cihazımız ile bios programlama yapabilmekteyiz.
Sincan notebook teknik servisi olarak, tablet teknik servis, bilgisayar teknik servis, anakart tamiri, ekran değişimi, veri kurtarma hizmetlerinin yanı sıra laptop batarya, laptop adaptör, klavye çeşitleri tedarik etmekteyiz. Laptop teknik servisinde ekran kırılması, ekrana ışık gelmemesi, virüs bulaşması gibi birçok sorun çözüme ulaştırılmaktadır. Notebook servisi olarak her semte 7/24 hizmet vermekteyiz.
notebook tamiri, sincan notebook tamiri, notebook tamiri firmaları