Sincan Bilgisayar Teknik Servisi

Sincan Bilgisayar Teknik Servisi
Tuna Bilgisayar firmamız bilgisayar tamiri, veri kurtarma, ticari program satışı ve kurulumu konusunda sektöre uzun yıllardır hizmet vermektedir. Sincan’da pek çok firmaya network, kurumsal çözüm yazılımları, akınsoft ve logo muhasebe çözüm paketleri satış ve destek hizmeti vermekte olan firmamız, veri kaybı ve veri kurtarma konusunda destek vermektedir.
Sincan Bilgisayar Teknik Servisi olarak yaşabileceğiniz tüm sorunlarda, anakart, ses kartı, ram, monitör, işlemci, harddisk, ve bir çok bilgisayar arızasında bilgisayar tamiri olarak anında hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Tuna Bilgisayar servisi tecrübeli teknik elemanlarımız ve son teknolojilere sahip servis ekipmanlarız ile hizmetinizdeyiz. Bu gün piyasada bulunan farklı yapılara sahip bilgisayarlarda, ki bunlar masaüstü bilgisayarlar ve diz üstü bilgisayarlardır işletim sistemi ile ilgili pek çok problem yaşanmaktadır. Piyasaya çıkan yeni oyun ve programlar yüksek işlemci, ram ve ekran kartı istemektedir. Bu durum bir kaç sene önce alınan bilgisyarlarda yetersiz kalmaya sebeb vermektedir.
Sincan Bilgisayar Teknik Servisi hizmetleri içerisinde dizüstü bilgisayar tamir servisi olarak kullanmakta olduğunuz diz üstü bilgisayarlarda meydana gelebilecek her türlü arıza ve soruna, en kısa sürede müdahale ediyor ve servis hizmeti veriyoruz. Servisimizde her marka ve model dizüstü bilgisayar tamiri yapılmaktadır. Tuna bilgisayar tamiri konusunda yaz aylarında sıkça rastlanan bir sorunda aşırı ısınma sorunudur. Küçük kasalara sıkıştırılmış bir çok elektronik parça aşırı ısınmaya sebebiyet vermektedir. Isınma sorunu bilgisayarlarda donmaya sebeb olmaktadır.