Sincan Bilgisayar Firmaları

Sincan Bilgisayar Firmaları
Sincan bilgisayar firmaları arasında 15 yıllık profesyonel bilgi, birikim ve deneyime sahip olan tuna bilgisayar, laptop kullanımının zirve yaptığı şu dönemler içinde, kullanım rahatlığı, ve taşınabilirliği açısından hayatımızı kolaylaştıran bu cihazların zaman , zaman bazı arızalar açması normaldir, bunu fırsat bilerek kendilerini laptop tamircisi ilan eden internet kafeciler, format atabildiği için kendini bilgisayarcı zannedenler, eline tornavida alıp usta kesilenler, renkli tabelaları ve vitrinlerini “LAPTOP TAMİRİ YAPILIR” yazıları ile doldurdular.
Bilmedikleri işleri, Ülkemizdeki denetimsizlik nedeni ile, nasıl olsa bozuk cihaz, yaparsam paramı alırım, yapamazsam iade eder işime bakarım düşüncesi ile hareket etmektedirler.. İşte bu gibi amatör kişi ve kuruluşlar yüzünden tamir olabilecek arızalar, farklı arızalara dönüşmüş olacak, ekstradan para ve vakit kaybedeceksiniz..
Bilgisayarlarınızın marka ve modeli her ne olursa olsun, tüm teknik arızalar, (chipset – anakart besleme arızaları – donanım arızaları ) teknik servisimizde çözüme kavuşturulmaktadır. Geniş yedek parça stoğumuz, tam donanımlı teknik servisimiz, işinde uzmanlaşmış teknik kadromuz ile Sincan başta olmak üzere tüm Ankara’da hizmetindeyiz.
bilgisayar firmaları, sincan bilgisayar firmaları